ZÁKLADNÍ  INFORMACE  PRO  ŠKOLNÍ  ROK 2019 / 2020

ČTYŘLÍSTEK                                         vedoucí pracoviště: Cihlářová Lucie

Dr.E. Beneše 1155                                             zástupkyně: Žežulková Denisa

Neratovice 277 11

Telefon – vedoucí MŠ                 315 68 23 57

-  do tříd                         727 966 405, Mravenci - 722 446 467

-  vedoucí stravování     315 68 58 93, Olga Červová

Web     -  www.ms-neratovice.cz

e-mail  -  ctyrlistek@ms-neratovice.cz

S ČÍM POČÍTAT?

Provoz MŠ  - 6.30  - 16.30hod.

6.30  -   8.00 (scházení dětí, pozdější příchody nahlásit předem, příchod do

načasovat tak, aby  dítě bylo do 8.00 hodiny v MŠ)

Školné

Platí se vždy do 15. dne v měsíci a to i v případě, kdy dítě nedocházelo celý měsíc do MŠ.

Školné se platí vždy měsíc dopředu, upřednostňujeme platbu trvalým příkazem.

- celodenní – 943,- Kč

- omezená docházka na 4 hodiny – 622,-

Stravné

Platí se vždy do 15. dne v měsíci.

- děti 3 – 6 leté  - ranní svačina  -    9,-Kč

- oběd                  -  24,-Kč

- odpol. svačina  -    9,-Kč

Celkem 42,-Kč

- děti 7leté         - ranní svačina  -  10,-Kč

- oběd                  -  29,-Kč

- odpol. svačina  -  10,- Kč

Celkem 49,-Kč

CO  DĚTI  POTŘEBUJÍ  DO  MŠ?

- bačkory na přezutí (ne pantofle), převlečení do třídy, převlečení na zahradu (postačí starší tepláky, tenisky), náhradní spodní prádlo, triko, ponožky (malým dětem označit značkou, kterou dostane v MŠ), pyžamo, které se vyměňuje každý týden

CO BUDE VAŠE DÍTĚ POTŘEBOVAT VE ŠKOLCE

Pohodlné oblečení

Do třídy můžete dítěti donést tepláčky, tričko, ponožky, tenkou mikinu, nebo zástěrku, šatičky, sukénku, punčochové kalhoty. Nedávejte však punčochové kalhoty pod tepláčky. Ani zbytečně dítě nenavlékejte. Ve třídě bude stabilní teplota okolo 22°C.

Přezůvky s pevnou patou

Nejlépe klasické dětské papuče. Prosíme rodiče, aby dětem nedávali crossy a pantofle, či jiné nevhodné obutí. Pomůžete nám i takto předejít úrazu.

Starší obuv a oblečení

Na pobyt venku je nejvhodnější starší. Samozřejmostí jsou rukavice, šály a čepice v zimě a pokrývka hlavy v létě, v dešti pláštěnka a holiny. Oblečení na pobyt dětí venku vložte prosím do spodní přihrádky v šatně. Pokud máte obavy z odření bot, dávejte dítěti na pobyt venku starší obutí. Pokud si Vaše děti oblečení nepoznají, raději vše podepište.

Pyžamo

Na odpolední odpočinek potřebuje dítě vlastní pyžamko, které si každý pátek odnese domů na vyprání.

Rezervní oblečení

Děti by měly mít náhradní oblečení v případě „nehody“. Včetně spodního prádla. Rezervní prádlo se ukládá do pytlíků v šatně.

Papírové kapesníky a toaletní papír

Z hygienických důvodů nepoužíváme ve školce látkové kapesníky. Stačí po jednom  balení (10-12 balíčků kapesníků a 4 role toal. papíru na dítě). Pokud kapesníky a papír spotřebujeme, budeme Vás informovat o donesení dalšího balení na nástěnce v šatně. Kapesníky budou mít děti na přístupném místě. Dětem, které samy neumí smrkat, pomohou učitelky.

Školní rok 2018 - 2019

Vážení rodiče, milé děti,
přejeme Vám krásné prožití prázdnin plné nových zážitků. Budeme se na Vaše děti těšit v novém školním roce.
Letní prázdniny - podrobnější informace o provozu v období letních prázdnin najdete v sekci dokumenty.
Slámová Alena, ředitelka MŠ Harmonie