logotyp

Distanční výuka

Pojďte s námi ven - MŠ Písnička

Pojďte s námi děti ven, na ptáčky si zahrajem. Do batohu fixu dejte a ke školce Písničce pospíchejte. Jestli vám nedojdou síly, podepíšete se s ní v cíli.
Pojďte s námi ven - MŠ Sluníčko

Na další cestě za dobrodružstvím Vás bude provázet malované čtení ze školky Sluníčko. A protože je to školka Sluníčko, věříme, že Vaše cesta bude celá prosluněná. Hodně štěstí!

Pojďte s námi ven - MŠ Kaštánek

Hola Hej! Tak na Vás volají paní učitelky ze školky Kaštánek a posílají Vám své rýmované čtení. Snad Vaše cesta pomůže konečně přilákat jaro, aby nám tu zůstalo v plné síle. Ať Vám cestou svítí sluníčko!
Pojďte s námi ven - MŠ Berušky

Kdo se to tu červená? Přece berušky! V košíku Vám nesou další dobrodružství, tak zabalte svačinky a vydejte se na cestu za zvířátky. Přejeme mnoho zábavy a krásné počasí!

Pojďte s námi ven - MŠ Čtyřlístek

Další týden utekl jako voda a je tu nová "výzva", která vás zavede do přírody. Tentokrát k Vám letí ze čtyřlístku, tak přejeme, ať ho po cestě najdete. :)
Pojďte s námi ven - MŠ Rybičky

Milí kamarádi, tento týden si pro vás úkol připravily paní učitelky z Rybiček.

Soubory ke stažení zde:


Pojďte s námi ven

 Milí rodiče a naši malí kamarádi,

 
POJĎTE S NÁMI VEN – je název projektu, který jsme pro vás společně paními učitelkami ze všech mateřských škol připravily.

Každý týden v pondělí vaše mateřská škola zveřejní na webových stránkách v sekci DISTANČNÍ VÝUKA dopis – malované čtení.  Ten vám napoví, kam daný týden vyrážíme na procházku a co nás čeká na cestě k cíli.

 
Věříme, že si to užijete společně s rodiči i sourozenci. Pošlete nám fotky „nástrah",které na vás čekaly, a co bylo na konci cesty.   

Přejeme Vám hezké jarní procházky a dobrodružné pátrání.

Pojťe s námi ven, aneb Se Zahrádkou na zahrádku

Milé maminky, tatínkové a kamarádi. Přiravili jsme si pro Vás malou "bojovku". Najdete zde dvě stránky obrázkového čtení, které pro Vás budou sloužit jako mapa cesty. Přečtěte si společně pohádku a dávejte pozor, jaké úkoly děti plní a kam jdou. Na konci na Vás bude čekat obrázek s posledním úkolem. Užijte si společně tuto výpravu a první jarní paprsky. Přejeme hodně zábavy!NOVINKY

Provoz o letních prázdninách

obrázek
Vážení rodiče, milé děti, přejeme Vám krásné, slunečné léto a budeme se na Vás všechny těšit po prázdninách. Během letních prázdnin budou pro děti otevřena tato pracoviště:

1. 7. - 9. 7. MŠ Sluníčko, Hamplova 1104, Neratovice

12. 7. - 23. 7. MŠ Písnička, ul. OSN 1033, Neratovice

26. 7. - 6. 8. MŠ Čtyřlístek, Dr. E. Beneše 1155,
Neratovice

9. 8. - 20. 8. MŠ Kaštánek, Dr. E. Beneše 1156, Neratovice

Od 23. 8. budou již děti, které jsou přihlášené na měsíc srpen, docházet do svých MŠ.

Příjem nových dětí bude zahájen 1. 9. 2021.

Mgr. Šárka Polívková - ředitelka školy
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.

Created by © 2011- 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign