logotyp

Distanční výuka

Milé maminky a tatínkové,
 
děkujeme, že nám v této nelehké době pomáháte vyjít vstříc a preferujete své děti nechat na pár dní doma v bezpečí před nákazou. Vážíme si Vaší solidarity a pochopení. Věříme, že tuto situaci společně zvládneme a brzy bude vše jako dřív. Naše školka Zahrádka je tu pro Vás, i když sněží, prší, nebo padají trakaře. Proto zde nyní máte k dispozici první "domácí výzvu", která Vám pomůže zkrátit dlouhou chvíli doma a zároveň poskytnout Vašemu dítěti alespoň malou část všestranného rozvoje, na jaký je zvyklé ve školce. Máte-li doma LEGO DUPLO, pak je pro Vás tato aktivita ideální. V případě že ne, můžete použít podobné kostičky, nebo obrázky kostiček nakreslete pastelkami. Stránky s aktivitou vytiskněte. Pokud nemáte barevnou tiskárnu, jednotlivé kostky označte barevnou pastelkou, nebo zvýrazňovačem.

Pokyny k ativitě:

Do prázdného čtverečku naskládej kostičky stejně, jako jsou naskládané v předloze vedle. Barvy kostiček musí být ve stejném pořadí. Dávej pozor, ať ti žádná kostička neuteče!

Aktivita LEGO DUPLO - pdf ke stažení 


NOVINKY

Zápis do MŠ pro školní rok 2021/2022

obrázek
Zápis do MŠ Harmonie Neratovice proběhne dne 4.5.2021 od 13.00 - 17.00 hod. na všech odloučených pracovištích školy. Předběžná evidence zájemců od 8.3.2021 do 30.4.2021 na ředitelství školy.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.

Created by © 2011- 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign