logotyp

Naše školka

 

 

 

 

 

 

Naše Mateřská škola je dvoupatrová budova umístěna uprostřed sídliště nedaleko III. ZŠ. Na každém patře se nacházejí dvě třídy, každá s vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou. První patro - Včeličky a Berušky, druhé patro - Motýlci a Žabičky. Třída Mravenců se nachází v nově zrekonstruovaném suteréním bytě. 

Škola je obklopena prostornou zahradou, která je postupně doplňována novými herními prvky. Má funkční charakter a je celoročně využívána k nejrůznějším společenským a sportovním aktivitám a hrám.  


NAŠE TŘÍDY

Ve všech třídách se během jednoho týdne prolíná výchova: jazyková, hudební, literární, tělesná, rozumová, výtvarná, estetická a mravní. Děti se zapojují do mnoha soutěží např. výtvarných, nacvičují dramatizace pohádek, pásma písniček, básní a tanečků. Je to činnost náročná, ale radostná, protože děti i p.uč. z ní mají potěšení.

Potřebné informace o činnostech na jednotlivých třídách najdete v šatnách na nástěnce. Všechny třídy jsou svým vybavením přizpůsobené věku dítěte, tak aby se zde cítily co nejlépe!!

Berušky

Berušky

Paní učitelka:
Vlasta Malá
Jana Horáková

Do třídy Berušek od září nastoupí nejmenší děti ve věku 3-4 roky. Děti se postupně seznámí s mateřskou školou, jejím okolí, třídními pravidly, budou si hrát, zpívat, tvořit.

 

 https://www.facebook.com/groups/Berusky.ctyrlistek.neratovice/

Více

Včeličky

Včeličky

Paní učitelky:
Daniela Burocková

Martina Růžičková
Soňa Písaříčková

Asistent pedagoga:
Vlasta Horníková

Ve třídě Včeliček budou od září děti ve věku 5-6let. Předškoláci, kteří za rok usednou do školních lavic. Letos je čekají těžší úkoly, prohlubování všech svých dovedností a znalostí.

 https://www.facebook.com/groups/vcellicky.ctyrlistek.neratovice

Více

Motýlci

Motýlci
Paní učitelky:
Lucie Cihlářová
Denisa Žežulková

Třídu Motýlků bude od září navštěvovat část dětí předškolního věku, ti se budou zdokonalovat ve všem co se již naučily, čekají je sice náročnější úkoly, ale také spousta her a zábavy. Budou vzorem pro mladší děti, kteří také naší školku navštěvovaly již v loňském školním roce, i na ně čeká rok plný tvoření, zdokonalování se, upěvňování svých dovedností, hraní a zábavy.

 https://www.facebook.com/groups/Motylci.ctyrlistek.neratovice/
Více

Žabičky

Žabičky

Paní učitelky:
Irena Kafková
Andrea Šabatková

Asistent pedagoga:
Soňa Písaříčková

Třídu Žabiček budou od září navštěvovat děti ve věku 4-5 let. Do MŠ chodily již loni, letos budou prohlubovat své znalosti, dovednosti,  společně  si hrát, zpívat, tvořit.

 https://www.facebook.com/groups/zabicky.ctyrlistek.neratovice


Více

Mravenci

Mravenci Paní učitelka:
Alena Slámová

Asistent pedagoga:
Barbora Beláz

Děti ze třídy Mravenečků již navštěvovaly mateřskou školu v loňském roce, jsou to děti 3-4 leté, v novém školním roce je čeká spousta zdokonalování, her, tvoření, zpívání a zábavy.


https://www.facebook.com/groups/Mravenci.ctyrlistek.neratovice/

NOVINKY

Školní rok 2020/2021

obrázek
Milé děti, vážení rodiče,
léto končí a vy se vracíte do své školky.
Těšíme se na Vás i na nové kamarády,
kteří 1.9.2020 nastupují poprvé.
Ať se Vám u nás líbí.
Za celý tým MŠ Harmonie
Mgr. Šárka Polívková ředitelka
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.

Created by © 2011- 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign