KORONAVIRUS
Od 16. 3. 2020 do odvolání, je MŠ Harmonie UZAVŘENA na základě rozhodnutí zřizovatele, jímž je město Neratovice, ze dne 15. 3. 2020.  Veškerá rozhodnutí jsou vydávána pro ochranu zdraví  Vašich dětí všech občanů Neratovic .

Žádost o OŠETŘOVNÉ Vám vydá vedoucí pracoviště MŠ, které Vaše dítě běžně navštěvuje, a to buď elektronicky (upřednostňujeme) nebo si ji můžete vyzvednout osobně.

Sledujte naše webové stránky, budeme je při jakékoliv změně aktualizovat.
Současně je nutné, abyste sledovali a řídili se omezeními a pokyny, které jsou uveřejňovány na stránkách MZ ČR a MŠMT ČR.

Děkuji za pochopení

přijme vyučenou kuchařku

požadujeme: vyučení v oboru kuchař,nejlépe s praxí,  ale není    podmínkou
pracovní úvazek: 1,0
nástup:
 1. 9. 2020
nabízíme:     platové podmínky dle tabulek MŠMT, stravování na pracovišti

V případě zájmu zasílejte Váš životopis na adresu:
                                   V Olšinkách 700
                                   277 11 Neratovice
nebo                         harmonie@ms-neratovice.cz
případně volejte  602 218 831

přijme učitelku

požadujeme: kvalifikaci v oboru předškolní pedagogika,nejlépe s praxí,  ale není    podmínkou
pracovní úvazek: 1,0
nástup:
 1. 9. 2020
nabízíme:     platové podmínky dle tabulek MŠMT, stravování na pracovišti

V případě zájmu zasílejte Váš životopis na adresu:
                                   V Olšinkách 700
                                   277 11 Neratovice
nebo                         harmonie@ms-neratovice.cz
případně volejte  602 218

Školné pro školní rok 2019/2020
                                       je stanoveno na 943,- Kč

Školné lze platit složenkou, jednorázovým příkazem nebo zadáním trvalého příkazu, vždy nahlásit v MŠ způsob platby a doložit zaplacení, případně zadání trvalého příkazu.
                                        číslo účtu:               35-0466162319
                                        kód banky:              0800
                                        konstantní symbol:  0378
                                        variabilní symbol:   zjistíte v MŠ = číslo dítěte

Platební podmínky pro školné:

Zákonní zástupci, kteří nejsou dle zákona 561/2004 Sb., školský zákon, osvobozeni od úplaty za vzdělávání, dodržují při úhradě úplaty následující podmínky:

úplata za kalendářní měsíc je splatná nejpozději  do posledního dne předcházejícího kalendářního měsíce (platné již pro školní rok 2018-2019)

Ø
ředitelka mateřské školy může se zákonným zástupcem ze závažných důvodů dohodnout jiný termín úhrady úplaty

Stravné

Od 1.1. 2018 je stanovena výše měsíční úplaty za stravování v MŠ:

Strávníci 3 - 6 let:

Přesnídávka      9,00 Kč
                                                   Oběd                  24,00 Kč
                                                   Svačina               9,00 Kč
                           Celkem          42,00 Kč

Strávníci 7 - 10 let:

Přesnídávka    10,00 Kč
                                                 Oběd                  29,00 Kč
                                                 Svačina             10,00 Kč
                         Celkem           49,00 Kč

Stravné lze platit složenkou nebo příkazem z účtu.
číslo účtu: 19-0466162319/0800
Platby složenkou nebo jednorázovým příkazem každý měsíc dokládat v MŠ.

Platební podmínky pro stravné:

Při úhradě úplaty za školní stravování se zákonní zástupci dítěte řídí následujícími podmínkami:

Ø
  úplata za kalendářní měsíc je splatná do 15. dne příslušného kalendářního měsíce