O nás - mateřská škola Neratovice

Mateřská škola Harmonie Neratovice

je harmonické spojení sedmi pracovišť mateřské školy a sedmi pracovišť školní jídelny. 

Pracoviště mateřských škol
 mají vlastní školní vzdělávací programy a dávají rodičům možnost volby nejoptimálnějšího prostředí pro vzdělávání a výchovu svého předškolního dítěte.

Pracoviště ŠJ poskytují všem dětem optimální, čerstvou, zdravotně nezávadnou a hygienicky kontrolovanou stravu s vysokou nutriční hodnotou


Účastníme se programu "Šablony II pro MŠ"

Účastníme se programu

Mateřská škola Harmonie Neratovice

Školka vznikla 1.1.2003 sloučením sedmi mateřských škol a sedmi školních jídelen, které do té doby fungovaly na území města Neratovice jako organizační složky Města Neratovice.

Organizace byla zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu Pr, vložce číslo 276. Bylo ji přidělěno IČO 750 01 497. Do sítě škol byla v této podobě zapsána od 1.1. 2003.

Od 1.8.2014 byla po konkurzním řízení usnesením Rady města Neratovice jmenována do funkce ředitelky příspěvkové organizace Alena Slámová.


Složení přispěvkové organizace je následující.

Ředitelství MŠ Neratovice, V Olšinkách 700 B, Neratovice

Mateřská škola Sluníčko, Hamplova 1104, Neratovice + školní jídelna
Mateřská škola Sluníčko- vila, Hamplova 129, Neratovice

Mateřská škola Písnička, OSN 1033, Neratovice + školní jídelna

Mateřská škola U rybiček, Kojetická1055, Neratovice + školní jídelna

Mateřská škola Čtyřlístek, Dr. E. Beneše 1155, Neratovice + školní jídelna

Mateřská škola Berušky, Ke Kolonii 120, Neratovice -Mlékojedy+ školní jídelna

Mateřská škola Zahrádka, V Olšinkách 700 A, Neratovice + školní jídelna

Mateřská škola Kaštánek, Dr. E. Beneše 1156, Neratovice + školní jídelna


Realizace lokálních sítí mateřských škol v gramotnostech

Mateřská škola Harmonie je od 1. 1. 2017 partnerem projektu, který je spolufinancován Evropskou unií - Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.
Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání na základě spolupráce MŠ a organizací zahrnujících cílovou skupinu a profesního rozvoje učitelů MŠ v oblasti polytechnického vzdělávání vedoucímu k usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Realizace projektu bude ukončena 31. 12. 2019.
Příjemcem projektu je Centrum pro rozvoj a podporu regionů, o. p. s.
Dotace z EU činí 524 195 466,71 Kč

NOVINKY

Školní rok 2019 - 2020

obrázek
Na základě rozhodnutí zřizovatele je MŠ HARMONIE OD 16.3. 2020 UZAVŘENA, bližší informace obdržíte ve školkách a v sekci INFORMACE . Prosíme sledujte naše webové stránky bedlivě, ke změnám může docházet denně.

V období NOUZOVÉHO STAVU je pro veřejnost uzavřeno ŘEDITELSTVÍ MŠ - v nutných případech volejte na čísla uvedená na webových stránkách.
DATUM ZÁPISU DĚTÍ zatím není změněn, pokud by se tak stalo, budete okamžitě informováni. ZATÍM JE POUZE POZASTAVEN PŘÍJEM PŘEDBĚŽNÝCH PŘIHLÁŠEK. Děkuji všem za pochopení.
A. Slámová, ředitelka MŠ

Vážení rodiče,
zápis pro školní rok 2020/2021 se bude konat 6. května.Bližší informace jsou zveřejněny v sekci DOKUMENTY. Najdete zde i předběžné přihlášky, které jsou od 9. března dispozici také na ředitelství MŠ.
A. Slámová, ředitelka


Created by © 2011- 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign