Položek: 1-10 z celkem: 28   začátekzačátekna poslední stranu

2011 - 2012

Výlet - Staré Hrady

Obrázků: 1-3 z celkem: 32    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Olympiáda

Obrázků: 1-3 z celkem: 17    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Velká zahradní párty - rozloučení s předškoláky - 2011 - 2012

Obrázků: 1-3 z celkem: 27    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu
aaa

Velkou zahradní párty provázela Inka Rybářová s panem Rybičkou a takto jsme se rozloučily z budoucímy školáky.
Všem prvňáčkům přejeme mnoho úspěchů a samé jedničky.

Mezinárodní den dětí

Obrázků: 1-3 z celkem: 24    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Letošní MDD si každá třída oslavila po svém. Všechny děti si ,,svůj'' den báječně užily a protože nás všude doprovázel fotoaparát, můžete se podívat i vy!

Mezigenerační hry v DKE

Obrázků: 1-3 z celkem: 14    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Vítání občánků

stranka-archiv-akci-87stranka-archiv-2011-2012-95

Zeleňáčci cvičí jógu

Obrázků: 1-3 z celkem: 8    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

My jsme velcí zahradníci

Obrázků: 1-3 z celkem: 15    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Sázení a zalévání, to nás všechny hodně baví.

Posezení k Svátku maminek - červená třída

Den matek - Maminka má svátek
Že nevíte, jak své mamince za její starost a péči poděkovat? Stačí malé posezení, velká pusa, dáreček od srdíčka......
A právě tak to udělali červeňáčci a modráčci z naší školky. Podívejte se !

Položek: 1-10 z celkem: 28   začátekzačátekna poslední stranu