AKCE V MŠ - LEDEN

Cvičení v DDM - každý čtrtek dopoledne dle rozpisu na třídách

Divadlo v MŠ - Cecilka 9.1.

Tři králové - Zelená třída

Fotbalový turnaj - Modrá třída

Dopravní výchova v MŠ - 30.1.

Plavání předškoláků - od 4.2. 2019 ( 10lekcí )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OD 15.11. BUDOU DĚTI CHODIT CVIČIT DO DDM. STŘÍDAT SE BUDE MODRÁ, ZELENÁ A ŽLUTÁ TŘÍDA. O TOM, KTERÁ TŘÍDA PŮJDE CVIČIT BUDETE INFORMOVÁNI V MŠ. (PÍSEMNÉ OZNÁMENÍ V ŠATNĚ DANÉ TŘÍDY)

PLATBA ŠKOLNÉHO PRO ŠKOLNÍ ROK ROK 2018/2019

Vážení rodiče, pro následující školní rok (2018/2019) byla zřizovatelem stanovena výše úplaty za .předškolní vzdělávání stanovena na 820,- Kč.
PLATBA ZA ŠKOLNÉ NA NÁSLEDUJÍCÍ MĚSÍC MUSÍ PROBĚHNOUT VŽDY NEJPOZDĚJI DO 15 DNE V MĚSÍCI

Školné se hradí poukázkou, jednorázovým příkazem nebo trvalým příkazem na náš účet.
Částka: 820,- Kč
č. ú.: 00035-0466162319
Kód banky: 0800
Variabilní symbol: číslo dítěte (zjistíte v MŠ)

V případě trvalého příkazu zašlete potvrzení o zřízení na adresu urybicek@ms-neratovice.cz nebo doklad o zadání trvalé platby předejte v MŠ
Složenkou - obdržíte každý měsíc v MŠ

Předškolní děti /5-6let/ a děti s odkladem školní docházky školné neplatí.

PLATBA STRAVNÉHO PRO ŠKOLNÍ ROK ROK 2018/2019

Stravné lze hradit poukázkou, jednorázovým příkazem. (splatnost je do 15. dne příslušného měsíce)

V případě potřeby kontaktujte vedoucí školní jídelny pí. Maškovou
na tel. čísle: 315 685 343 email: sjslunicko@centrum.cz

Školní rok 2018 - 2019

Vážení rodiče, milé děti,
pomalu se se zase blíží zápis do mateřských škol. Podrobně Vás budeme informovat na začátku ledna na našich webových stránkách a ve všech pracovištích MŠ Harmonie. Informace bude také uveřejněna v Neratovických listech.
Jarní prázdniny - podrobnější informace najdete v sekci dokumenty a ve svých školkách.
Slámová Alena, ředitelka MŠ Harmonie