MATEŘSKÁ ŠKOLA PÍSNIČKA JE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA

I KDYŽ NÁM UŽ ŠKOLKA CHYBÍ,

TAK NESMÍME DĚLAT CHYBY,

AŽ ZAS BUDE VŠUDE ČISTO,

VE ŠKOLCE MÁŠ SVOJE MÍSTO.

MY JSME PILNÉ JAKO VČELKY,

ŠIJEME PRO VŠECHNY ROUŠKY.

A JE TU KONEC BÁSNIČKY,

ZDRAVÍ VÁS VŠICHNI Z PÍSNIČKY

ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

Žádost o ošetřovné vydáváme na základě písemného kontaktu emailem.
Pište na email - mspisnicka@email.cz

ZMĚNA - ZÁPISY K POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZCE
V souladu s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Opatření MŠMT
Zápisy k povinné školní docházce proběhnou bez osobní přítomnosti dětí ve škole.
Na webových stránkách obou základních škol bude od 1. dubna do 15. dubna 2020 spuštěna elektronická registrace (elektronický zápis).
 ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Školní 900 - www.zs-mpb.cz
 ZŠ Neratovice, 28. října 1157 - www.3zsneratovice.cz
Elektronickou registraci lze provést z domova, z jakéhokoliv počítače nebo mobilního zařízení s připojením k internetu. Pořadí přijetí přihlášky (čas registrace) není kritériem pro přijetí k základnímu vzdělávání. Po provedení elektronické registrace budou na vámi zadaný e-mail odeslány potvrzující informace o zvoleném termínu zápisu a registrační číslo pro zápis. Nápověda pro vyplnění elektronické registrace.
Škola vyplněné žádosti vytiskne a rodiče je musí přijít do školy podepsat.
Za tím účelem budou ve vestibulech obou škol otevřeny improvizované kanceláře, kde po předložení občanského průkazu zákonného zástupce a rodného listu dítěte, zákonný zástupce podepíše vytištěnou žádost.
V případě, že nemáte možnost provést elektronickou registraci, dostavte se bez dítěte do vybrané základní školy a vyplňte přihlášku na místě.
„Kanceláře“ budou otevřeny ve dnech 6. – 15. dubna 2020 (kromě velikonočních svátků) denně od 9 do 11 hodin, v úterý a čtvrtek také od 15 do 17 hodin.
V případě, že budete pro své dítě žádat odklad povinné školní docházky, je nutné do vybrané školy doručit v době zápisu žádost o odklad s doporučujícím posouzením z PPP a od dětského nebo odborného lékaře. Formulář žádosti naleznete na webových stránkách jednotlivých škol.
Dále upozorňujeme všechny zákonné zástupce, kteří byli u zápisu v roce 2019, a jejich dítěti byl udělen odklad povinné školní docházky, aby také učinili zápis elektronicky nebo osobně viz výše. Udělením odkladu v roce 2019 není dítě automaticky na danou školu přijato.
Přijímání žáků bude probíhat v souladu s vypsanými kritérii jednotlivých základních škol. Seznamy přijatých dětí k základnímu vzdělávání budou zveřejněny pod registračními čísly na úřední desce před hlavními vchody jednotlivých škol a na jejich webových stránkách.

PLATBA ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

ŠKOLNÉ – školní rok 2019/2020

Školné se hradí trvalým příkazem, jednorázovým příkazem nebo složenkou na účet MŠ Harmonie.

Částka: 943,- Kč
č. ú.: 00035-0466162319
Kód banky: 0800
Variabilní symbol: osobní číslo dítěte (zjistíte v MŠ )
(splatnost je nejpozději do posledního dne předcházejícího měsíce).

Preferujeme plarbu trvalým příkazem. Potvrzení o jeho zřízení zašlete na adresu pisnicka.delfinci@email.cz

Předškolní děti /5-6let/ a děti s odkladem školní docházky školné neplatí.

S dotazy se obracejte na pí. uč. Šárku Polívkovou - třída Delfínků.

STRAVNÉ - školní rok 2019/2020

Stravné lze hradit poukázkou nebo jednorázovým příkazem. Splatnost je do 15. dne příslušného měsíce.

V případě potřeby kontaktujte vedoucí školní jídelny pí. Červovou na tel. čísle: 315 68 58 93, mobil.602 277 244, email: sjctyrlistek@ms-neratovice.cz