Naše školka


CharakteristikaMateřská škola Zahrádka je jednotřídní MŠ pro 25 dětí ve věku 3 - 7 let. Původně sídlila v okrajové části města Neratovice - Lobkovicích, po sloučení všech MŠ pod jeden právní subjekt byla přestěhována do bývalé budovy jeslí v Neratovicích.Budova byla postupně zrekonstruována. Hned za vstupními dveřmi mají děti předsíň s botníky a věšáky na bundy. Do šatny tak vstupují již přezuté. Mateřská škola má hernu, která je rozdělěna na dvě části. Větší část je částečně členěna do center aktivit,která děti využívají při ranních hrách i při řízených činnostech a zde děti i spí na molitanových matracích. Menší část je využívána pro hry s kostkami a auty a jako ateliér. Děti mají samostatnou jídelnu, kterou využíváme také jako ateliér a pro společná tvoření s rodiči.Zahrada se vzrostlými jehličnatými i listnatými stromy je využívána po celý rok k dětským hrám, sportovním i poznávacím činnostem. Je vybavena pěknými herními prvky a tento školní rok přibudou ještě další - např. pružinová houpadla, herní plocha - tzv.bezpečný povrch....Mateřská škola se nachází v klidné vilové čtvrti, tak za chladného, nebo méně příznivého počasí chodíme na vycházky do jejího okolí. Herna

Herna dětí je ze dvou částí - malá,kde si děti kreslí, modelují,různě tvoří a také si hrají na koberci a velká, která je částečně rozčleněna na CA ( centra aktivity ), zde si děti staví, hrají různé hry.....

Obrázků: 1-3 z celkem: 7    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu  
herna 1herna 1herna 2

Jídelna

V jídelně děti svačí, obědvají, ale také malují a tvoří, protože ji využíváme také jako ateliér


Předsíň

Předsíň slouží k přezouvání a do šatny děti chodí již v bačkůrkách, tudíž nedochází ke znečišťování ostatních místností.
Zouvají se zde i rodiče.


NOVINKY

Školní rok 2019 - 2020

obrázek
Na základě rozhodnutí zřizovatele je MŠ HARMONIE OD 16.3. 2020 UZAVŘENA, bližší informace obdržíte ve školkách a v sekci INFORMACE . Prosíme sledujte naše webové stránky bedlivě, ke změnám může docházet denně.

V období NOUZOVÉHO STAVU je pro veřejnost uzavřeno ŘEDITELSTVÍ MŠ - v nutných případech volejte na čísla uvedená na webových stránkách.
DATUM ZÁPISU DĚTÍ zatím není změněn, pokud by se tak stalo, budete okamžitě informováni. ZATÍM JE POUZE POZASTAVEN PŘÍJEM PŘEDBĚŽNÝCH PŘIHLÁŠEK. Děkuji všem za pochopení.
A. Slámová, ředitelka MŠ

Vážení rodiče,
zápis pro školní rok 2020/2021 se bude konat 6. května.Bližší informace jsou zveřejněny v sekci DOKUMENTY. Najdete zde i předběžné přihlášky, které jsou od 9. března dispozici také na ředitelství MŠ.
A. Slámová, ředitelka


Created by © 2011- 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign