Naše školka

Motto:
Žije-li dítě v prostředí nepřátelství naučí se útočit.
Žije-li dítě v prostředí úcty k životu načí se milovat vše živé kolem sebe.

Naše mateřská škola je sídlištní s velkou oplocenou zahradou se vzrostlými listnatými i jehličnatými stromy a keři. Máme 3 pískoviště, přístřešky s lavičkami pro děti, zahradní a herní prvky - lanovou pyramidu, houpačky, dřevěnou sestavu se skluzavkou, pohyblivou lávku, houpadla. Zahrada mateřské školy byla doplněna o domky na hračky, tabule na malování křídami, basketbalové koše. Upraven byl také kopec na sáňkování.

Vstup do a přízemní prostory jsou bezbariérové. V budově jsou 3 světlé, prostorné třídy se sociálním zázemím a šatničkou. Každá třída je pro 25 dětí ve věku 3-7 let.
Stravování dvou tříd probíhá v samostatné jídelně. Třídy v přízemí mají terasu s bezpečným povrchem, ze které je možno sejít do zahrady. Všechny prostory jsou vybaveny novým nábytkem.

V blízkosti školky jsou také zahrádky, pole, louky, lesíky, řeka Labe, Kojetický potok

Naše školka je zapojena do projektu sběru papíru.

Naše školka před a po rekonstrukci

ve složce DOKUMENTY jsou vloženy seznamy dětí, které se účastnily zápisu do naší mateřské školy Harmonie.
Seznamy jsou vyvěšeny také na všech pracovištích MŠ Harmonie.
Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání za oznámená.
Rozhodnutí o nepřijetí budou účastníkům zaslána poštou.
Alena Slámová
ředitelka