Naše školka

 

 

 

 

 

 

Naše Mateřská škola je dvoupatrová budova umístěna uprostřed sídliště nedaleko III. ZŠ. Na každém patře se nacházejí dvě třídy, každá s vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou. První patro - Včeličky a Berušky, druhé patro - Motýlci a Žabičky. Třída Mravenců se nachází v nově zrekonstruovaném suteréním bytě. 

Škola je obklopena prostornou zahradou, která je postupně doplňována novými herními prvky. Má funkční charakter a je celoročně využívána k nejrůznějším společenským a sportovním aktivitám a hrám.  


NAŠE TŘÍDY

Ve všech třídách se během jednoho týdne prolíná výchova: jazyková, hudební, literární, tělesná, rozumová, výtvarná, estetická a mravní. Děti se zapojují do mnoha soutěží např. výtvarných, nacvičují dramatizace pohádek, pásma písniček, básní a tanečků. Je to činnost náročná, ale radostná, protože děti i p.uč. z ní mají potěšení.

Potřebné informace o činnostech na jednotlivých třídách najdete v šatnách na nástěnce. Všechny třídy jsou svým vybavením přizpůsobené věku dítěte, tak aby se zde cítily co nejlépe!!

Berušky

Berušky

Paní učitelka:
Vlasta Malá
Jana Horáková

Třída předškoláčků. Jsou zde děti 5–6 leté,které za rok usednou do školních lavic. 

 https://www.facebook.com/groups/Berusky.ctyrlistek.neratovice/

Více

Včeličky

Včeličky

Paní učitelky:
Andrea Šabatková
Irena Kafková

Asistent pedagoga:
Monika ŠkrabákováLetos zde přivítáme nové děti ve věku 4-5 let. Děti se budou seznamovat s MŠ i jejím okolím, společně  si hrát, zpívat, tvořit.

 https://www.facebook.com/groups/Vcelicky.ctyrlistek.neratovice/

Více

Motýlci

Motýlci
Paní učitelky:
Lucie Cihlářová
Denisa Žežulková

Asistent pedagoga:
Vlasta Horníková


Třída 3-4letých. Nejmenším dětem, které se s životem v MŠ teprve seznamují, jsou vzorem "mazáci", kteří třídu navštěvovali už loni. Děti zde zpívají, cvičí, malují, ti nejmenší se zdokonalují v sebeobsluze, ale hlavně si hrají a dovádějí!

 https://www.facebook.com/groups/Motylci.ctyrlistek.neratovice/
Více

Žabičky

Žabičky

Paní učitelky:
Jana Havelková
Soňa Písaříčková


Třída předškoláčků. Letos na ně čekají náročnější úkoly, kterými si budou upevňovat své sebevědomí, ale také plno her a zábavy.

https://www.facebook.com/groups/zabicky.ctyrlistek/

Více

Mravenci

Mravenci Paní učitelka:
Daniela Burocková

Asistent pedagoga:
Barbora Beláz


Třída nejmenších dětí. I zde si dětí malují, cvičí, hrají a zároveň se tím učí.

https://www.facebook.com/groups/Mravenci.ctyrlistek.neratovice/

NOVINKY

Školní rok 2019 - 2020

obrázek
Na základě rozhodnutí zřizovatele je MŠ HARMONIE OD 16.3. 2020 UZAVŘENA, bližší informace obdržíte ve školkách a v sekci INFORMACE . Prosíme sledujte naše webové stránky bedlivě, ke změnám může docházet denně.

V období NOUZOVÉHO STAVU je pro veřejnost uzavřeno ŘEDITELSTVÍ MŠ - v nutných případech volejte na čísla uvedená na webových stránkách.
DATUM ZÁPISU DĚTÍ zatím není změněn, pokud by se tak stalo, budete okamžitě informováni. ZATÍM JE POUZE POZASTAVEN PŘÍJEM PŘEDBĚŽNÝCH PŘIHLÁŠEK. Děkuji všem za pochopení.
A. Slámová, ředitelka MŠ

Vážení rodiče,
zápis pro školní rok 2020/2021 se bude konat 6. května.Bližší informace jsou zveřejněny v sekci DOKUMENTY. Najdete zde i předběžné přihlášky, které jsou od 9. března dispozici také na ředitelství MŠ.
A. Slámová, ředitelka


Created by © 2011- 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign