Nová zpráva
 

Kontrolní obrázek

Zaškrtnutím souhlasíte s GDPR (Podmínky ochrany osobních údajů), podrobnosti najdete ZDE


Zuzana Hemelíková ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): poděkování

Milá školko U Rybiček, modrá třído, ale hlavně milé paní učitelky Ivetko, Míšo a Libuško (nesmím zapomenout i na paní kuchařky a uklízečku) :-)

touto cestou vám chci poděkovat za to, jaké jste - milé, usměvavé, vstřícné a trpělivé. Jsem moc ráda, že moje dcera Dorotka s vámi strávila hezké chvíle, naučila se u vás být míň závislá na mně :-D, chodila domů spokojená s tisícem pomalovaných obrázků, které si dodnes schovávám a díky kterým je dnes už třetí rok žákyně ZUŠ. Za chvíli už bude čtvrťačka, ale pořád si pamatuje spoustu zážitků z besídek, školky v přírodě, divadýlek a sportovních akcí. Jsem moc ráda, že i můj syn nastoupil znovu do modré třídy k Ivetce a Míše a znovu můžeme být součástí téhle úžasné dvojice v té samé třídě. Toník školku a paní učitelky miluje a já jsem si jistá, že odejde do školy (stejně jako Dorotka) připravený na školní povinnosti.

Ještě jednou děkujeme za vše! Přejeme hodně štěstí, zdraví a trpělivosti s dětmi a někdy i s námi rodiči :-D

Dorotka, Toník a rodiče :-)

 


čtvrtek 11. květen 2023 12:12
Eva Bonková ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Skvělé Rybičky

Naše milé Rybičky, 

bylo to u Vás skvělé! Dcera se každý den těšila do školky do své Červené třídy. Měla skvělé paní učitelky Marcelku a Libušku. 

Děkujeme za krásné roky a za trpělivost při učení nových věcí. Přejeme spoustu dalších úspěšných let a stýská se nám po Vás! 

 


neděle 7. květen 2023 11:37
Jana Weber ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): "Moje školka"

Moji milí, 

ještě jednou děkuji za úžasný čas, který jsem směla minulý týden strávit v mateřské školce Sluníčko. Když jsem do vilky chodila já před mnoha lety, říkali jsme jí "hamplovka". Milovala jsem to místo už jako malá holčička! A současné skvělé! paní učitelky mi umožnily se tam zase podívat ... vnímat tu krásnou atmosféru... a také si s dětmi zahrát a zazpívat.

Ty momenty mi zůstanou v srdci! Děkuji!

Jana Weber


pondělí 24. duben 2023 13:35
Valina ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Den otevřených dveří na Písničce

Milá děvčata v Písničce!

Chtěla bych velmi poděkovat za akci “Den otevřených dveří”  v sobotu 22.4. 

U “žabiček”, kde byla alba s fotkami od otevření mateřské školy po současnost, mi proběhla hlavou nejen spousta vzpomínek na bývalé kolegyně, děti,  ale i akce spolu prožité. A že jich za ta léta nebylo málo. Příjemné  bylo i setkání s těmi, kdo školkou prošli a zašli se podívat.

Rodiče, kteří hledají vhodné zařízení pro své děti, měli možnost se porozhlédnout a vyzkoušet si muzicírování, pohybové aktivity i ochutnat zdravé  svačinky. Výborný nápad!

Všechno jste měly skvěle  připravené, byly jste příjemně naladěné a vůbec se mi nechtělo domů.

Chci vás všechny pochválit! Od roku 2016, kdy jsem odešla, jste udělaly spoustu práce. Neusnuly jste na vavřínech a ve školce je to vidět - nové skříně, nábytek, koberce a to nemluvím o hračkách ( nejsou tolik vidět).

Mám z vás radost a držím palce ! 

Ať se vám stále daří uskutečňovat své nápady, které se zdají nevyčerpatelné, ať máte skvělé děti i jejich rodiče!

Taky přeji všem pevné zdraví, abyste to vydržely.

 Moc pozdravuji??‍♀️. Valina


pondělí 24. duben 2023 6:21
Alena Kubištová ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Sluníčková Vila Sluníčko :-)

MŠ Harmonie přejeme vše nejlepší k 20letému výročí :-)

A zároveň bychom chtěli poděkovat týmu z vily Sluníčko - Markétě, Tereze, Jarušce a Míše - že jsou neustále akční, nabité energií a svou dobrou náladu dokážou přenášet i na děti.

Náš syn se díky nim začal do školky těšit a cítí se tam dobře :-)

Kubištovi


čtvrtek 23. březen 2023 13:16
 
Powered by Phoca Guestbook
MŠ HARMONIE

Mateřská škola Harmonie Neratovice

V Olšinkách 700 B
27711 Neratovice
IČO: 750 01 497
harmonie@ms-neratovice.cz
+420 315 688 673 - 5
ID 83pkq8d
Školné účet: 35-0466162319/0800
Stravné účet: 19-0466162319/0800

QR kontakty

 

logo thimm

Copyright © 2024, Mateřská škola Harmonie

Design & Development By RaVaSOFT

Please publish modules in offcanvas position.